Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

thomas211 

Pochod za mašinkou do Bezdružic 2016

83 fotek 27.3.2016 - zobrazení neúplné album
Již počtvrté se pochodovalo za mašinkou do Bezdružic. po třech různých trasách ze zastávky Strahov na Bezdružické lokálce byl tentokrát zvolen start ze zcela opačného směru, a to od radiokomunikačního vysílače Krašov u Bezvěrova, kam účastníky odvezl z Plzně historický autobus Škoda.

Na Krašově byla zajištěna exkurze, kde jeden z pracovníků Českých Radiokomunikací provedl účastníky po celém areálu a technologickou budovu s nimi prošel od půdy až po sklep. Kromě techniky zde mohli vidět také vybavený atomový kryt. Po zajímavé prohlídce již zbývalo pouze vydat se na 11km trasu po červené značce směr Úterý.

V Úterý, kromě krásného historického městečka, na pochodníky čekal zpřístupněný historický dům ,,Na růžku'' s drobným občerstvením, odpočinkem a prohlídkou interiéru. Po prohlídce se ti odvážnější mohli vydat 7km pěšky až do Bezdružic, pro ostatní přijel do Úterý autobus, který následně účastníky pochodu odvezl do Bezdružic, případně na Krasíkov, kde se konal III. ročník akce Oslavy jara na Konstantinolázeňsku.

Na Bezdružickém nádraží byl připraven kotlíkový guláš, opékání špekáčků a na lokálce jízdy historického motoráčku Hurvínek. Otevřeno bylo železniční muzeum lokálky

Na krasíkově se v rámci Oslav jara konal velikonoční jarmark, vypouštění kůzlátek do venkovních výběhů, vystoupení tanečnic v krojích atd. Mezi Bezdružicemi, Konstantinovými Lázněmi a krasíkovem pendloval historický autobus.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron